Ubisoft se pochlubil počty aktivních hráčů

Rainbow Six Siege patří mezi nejhranější hry současnosti a samotná čísla tomu odpovídají.

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege FOTO: Ubisoft Entertainment

Rainbow Six Siege je jednou z nejlepších multiplayerových stříleček posledních let a po zásluze se mu dostalo takového úspěchu. Vydavatel nedávno oznámil, že hra překročila hranici dvaceti milionů registrovaných hráčů. A to už je opravdu obrovské číslo.

Krom toho se vývojáři na svém blogu pochlubili i s pravidelnou komunitou. Podle jejich zdrojů si každý den zahraje alespoň 2,3 milionů lidí.

„Naše komunita roste každým dnem a je naší povinností, abychom naši hru udrželi při životě co nejdéle," řekl ředitel Nicolas Lefebvre pro blog Ubisoftu. „A následující týdny budou opravdu zajímavé, protože nás čeká vyvrcholení Operace Health a spuštění nové sezóny."

Jsme zvědaví, kdy (nebo jestli vůbec) se titul dostane na 30 milionů registrovaných hráčů. Pokud bude počet lidí růst stávajícím tempem, nemuselo by to trvat dlouho.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ubisoft se pochlubil počty aktivních hráčů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.