Velká nebo malá: Kolik místa zabere první srpnová pecka?

Vydání Hellblade: Senua's Sacrifice se nezadržitelně blíží a vývojáři už začínají postupně odhalovat první detaily.

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice FOTO: www.hellblade.com

Velikost PlayStation 4 verze hry Hellblade: Senua's Sacrifice byla odhalena. Pokud si ji budete chtít zahrát, připravte si 14,21 GB volného místa na PS4. To je v porovnání s ostatními AAA tituly opravdu málo.

Hellblade je nejnovější počin od studia Ninja Theory, které stojí za Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West nebo velice povedeným DmC: Devil May Cry. Jejím tvůrcům tedy zkušenosti rozhodně nechybí.

Senua's Sacrifice vypráví příběh Senui, která cestuje vikingským podsvětím plným psychických nástrah, aby vytrhla svého milého ze spárů samotné smrti. Její mentální zdraví je ale značně narušené a sama už nedokáže rozeznat realitu od smyšlenky.

Tvůrci popisují svůj počin jako nezávislý AAA titul a přizpůsobili tomu i cenu. Osmihodinové dobrodružství z vikingského pekla pořídíte už za 30 euro, což je v přepočtu 780 korun. Za tak malý peníz podobnou hru při vydání nepořídíte.

Hellblade: Senua's Sacrifice vychází už 8. srpna na počítače na PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Velká nebo malá: Kolik místa zabere první srpnová pecka?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.