Nová sběratelská edice Call of Duty: WWII odhalena

Call of Duty: WWII dostane další sběratelskou edici. Ta krom samotné hry obsahuje i sběratelskou sošku a další zajímavé bonusy.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII FOTO: Polygon

Stejně jako předchozí díly Call of Duty přijde i ten nejnovější se speciální edicí, která bude obsahovat i nějaký ten bonusový obsah navíc. Takzvanou Valor Collection Pro odhalil včera Twitter EB Games Australia.

Ta obsáhne samotnou hru v Pro edici. Krom základního Call of Duty: World War II se tak můžete těšit i na Season Pass a exkluzivní SteelBook. Do balení ještě tvůrci přihodili bronzovou sošku vojáků, bonusové in-game předměty a zombie plakát.

Špatná zpráva ale je, že edice nejspíše nebude dostupná u jiných dodavatelů než u EB Games. Buďto si ji tedy můžete předobjednat právě v tomto obchodě, nebo počkat, jestli některý z českých řetězců nepřijde s podobnou nabídkou.

Call of Duty: WWII vychází 3. listopadu na počítače, PS4 a Xbox One. Ještě předtím ale začne multiplayerová beta pro konzolisty, kteří si hru předobjednali.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nová sběratelská edice Call of Duty: WWII odhalena

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.