Wolfenstein dostane samostatně spustitelný datadisk The Old Blood

William „B.J.“ Blazkowicz se vrací do Bavorska. Společnost Machine Games dnes oznámila pokračování nebo spíš řečeno prequel k jejich úspěšné hře Wolfenstein: The New Order.

Wolfenstein: The Old Blood

Wolfenstein: The Old Blood FOTO: Bethesda Softworks

Obsah datadisku se bude skládat ze dvou částí, které budou zasazeny do doby, před příběhem The New Orderu.

V první části s názvem Rudi Jäger and the Den of Wolves, se Blazkowicz vydá proti šílenému vězeňskému dozorci, který se usídlil ve známém zámku Wofenstein. Jeho úkolem bude najít přesnou lokaci generála Deathsheada.

Ve druhé části s poněkud tajemnějším názvem The Dark Secrets of Helga Von Schabbs se Blazkowicz podívá do města Wulfburg, kde bude muset zastavit posedlého nacistického archeologa, který se snaží pomocí starověkých artefaktů vpustit do světa temnou a mocnou sílu.

 

Wolfenstein: The Old Blood si budete moct koupit digitálně nebo jako fyzickou kopii za 19,99 eur, jak uvedl server vg247.com. Datadisk bude dostupný na PC, Xbox One a Playstation 4 již 5. května 2015.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Wolfenstein dostane samostatně spustitelný datadisk The Old Blood

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.