Vyzkoušejte si Ghost Recon: Wildlands zdarma

Akce je ale časově omezená. Můžete hrát jen pět hodin na PlayStation 4 a Xbox One.

Ghost Recon: Wildlands

Ghost Recon: Wildlands FOTO: Ubisoft Entertainment

Populární střílečku od Ubisoftu s názvem Ghost Recon: Wildlands si nyní můžete na konzolích PlayStation 4 a Xbox One vyzkoušet zdarma. Demoverze vám dovolí hrát až pět hodin, takže budete mít dostatek času rozmyslet si, jestli se do této hry vyplatí investovat. Počítačoví hráči podobnou možnost zatím nedostanou.

Vývojáři potřebují do hry nahnat nové lidi, protože oproti původním plánům chystají otevřenou betu PvP módu. Přesné datum těchto kompetitivních her chtějí tvůrci zveřejnit až později, zatím ale mluví o konci léta.

Ubisoft věnoval poslednímu Ghost Recon patřičnou péči. Hra se dočkala řady rozšíření, aktualizací zdarma a také přidala novou obtížnost pro všechny, komu nestačil základní příběh. Wildlands se navíc stal nejprodávanější hrou první poloviny letošního roku, což už o jeho kvalitách vypovídá.

img-responsive

Ghost Recon: Wildlands | foto: Ubisoft Entertainment

Pokud jste tedy váhali s jeho koupí, nyní máte skvělou příležitost, jak si hru vyzkoušet. Počítačoví hráči budou muset na podobnou možnost ještě čekat nebo využít Steam, který vám v některých případech vrátí peníze (neodehrajete-li více jak dvě hodiny).

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzkoušejte si Ghost Recon: Wildlands zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.