Na jaké platformy vyjde očekávaný Dynasty Warriors 9?

K dříve oznámenému PlayStationu 4 přidali tvůrci další platformy, datum vydání ale stále zůstává záhadou.

Dynasty Warrior 9

Dynasty Warrior 9 FOTO: Koei Tecmo

Koei Tecmo konečně potvrdilo platformy, na nichž se jejich připravovaný open-world titul podívá. Už dávno víme o PlayStation 4, ale nově přibyl i očekávaný Xbox One a samozřejmě také počítač. Na něm bude hra distribuovaná skrze Steam.

Dynasty Warrior 9 se, stejně jako jeho předchůdci, zaměří na hack-and-slash bitvy obrovských rozměrů a nově i na otevřený svět. Budeme si tak moct prohlédnout krásy Starověké Činy Velké zdi nebo její tehdejší fauny a flóry, aniž by nás rušila hardwarová omezení.

Těšit se můžeme i na nové gameplay mechaniky. Díky kombinacím budeme schopní spojovat více útoků do jednoho a zasáhnout nepřítele obrovskou silou zakončovacího úderu. Během šarvátek navíc můžeme využít interaktivního okolí a použít jej ve svůj prospěch.

Datum vydání sice ještě neznáme, ale ještě před ním si budeme moct zahrát plejádu odboček. Ta první vychází už 29. srpna na počítače a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na jaké platformy vyjde očekávaný Dynasty Warriors 9?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.