Conan Exiles dostane masivní rozšíření zdarma

Velký krok čeká Conan Exiles už letos v srpnu. Tvůrci nejenže rozšíří portfolio platforem, ale také samotnou hru.

Conan Exiles

Conan Exiles FOTO: Funcom

Druhá fáze předběžného přístupu hry Conan Exiles začíná. 16. srpna se nejenže rozšíří počet dostupných platforem, ale také samotná hra. O něm se Funcom zmínil už během letošní E3, jenže na informace byli tou dobou skoupí. Nyní ale konečně známe nejen samotný název, ale i jeho zasazení a všechny potřebné detaily.

Frozen North bude zdarma pro všechny, kteří hru vlastní ať už na PC nebo Xbox One. Jak můžete vyčíst ze samotného podtitulu, přináší zbrusu novou lokaci, jež rozšíří stávající svět o 70 procent! Obrovskou změnou bude také samotné zasazení. Z horkých písčitých plání se přesuneme na nehostinný sever plný sněhu a ledu, čemuž budete muset přizpůsobit i své oblečení.

Hráči se mohou těšit na nové možnosti. Konečně budete moct lovit ryby za pomoci vodních pastí, budete moct chovat včely nebo vařit. Těšit se můžete i nový systém výroby alkoholu, kterým můžete zabít dvě mouchy jednou ranou. Nejenže si díky této schopnosti uvaříte alkohol, ale také udržíte svou postavu v teple.

img-responsive

Conan Exiles | foto: Funcom

„Tato expanze nepřinese jen více obsahu a funkcí. Náš tým tvrdě pracoval na tom, aby hra udělala velký krok dopředu a vylepšila souboje, umělou inteligenci atd. Tato vylepšení, společně s předešlými 28 aktualizacemi, dělají titul nejen mnohem větší, ale hlavně lepší než kdy dříve," řekl kreativní ředitel Joel Bylos.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Conan Exiles dostane masivní rozšíření zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.