Call of Duty: WWII bude rozdávat odměny za účast v betě

Do bety se dostanou fanoušci ve dvou vlnách a za účast dostanou zajímavou odměnu.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII FOTO: Polygon

Minulý rok to vypadalo, že jsou dny série Call of Duty nadobro sečteny. Úžasný Battlefield 1 pohřbil jakékoliv ambice Infinite Warfare a koho nenalákala 1. světová válka od EA, toho odradilo další dobrodružství z budoucnosti a nevyužitý potenciál multiplayeru. Jenže přišli Sledgehammer Games, oznámili očekávaný titul z 2. světové války a křivdy byly zapomenuty.

Série se konečně vrací ke kořenům a před jeho ostrým spuštěním bude nutné ji pořádně otestovat. Na konci srpna dostanou možnost první hráči na konzolích PlayStation 4 a Xbox One, přičemž všichni účastníci se mohou těšit na speciální odměnu.

Za účast dostane každý tzv. MP Private Beta Combat Pack, který obsahuje helmu, vizitku a odznak, s nímž se budete moci v pozdějších fázích chlubit, neboť bude upomínat na vaši účast v betě. Na vaše předměty se můžete těšit v listopadu, kdy hra vychází.

Beta testování Call of Duty: World War II začne pro ty, kteří si hru předobjednali, 25. srpna a skončí 28. srpna. Druhá vlna opět zahrne hráče na PlayStation 4, ale šanci dostanou i příznivci Xbox One. Kdy? 1.-4. září.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Call of Duty: WWII bude rozdávat odměny za účast v betě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.