Call of Duty: WWII bude rozdávat odměny za účast v betě

Do bety se dostanou fanoušci ve dvou vlnách a za účast dostanou zajímavou odměnu.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII FOTO: Polygon

Minulý rok to vypadalo, že jsou dny série Call of Duty nadobro sečteny. Úžasný Battlefield 1 pohřbil jakékoliv ambice Infinite Warfare a koho nenalákala 1. světová válka od EA, toho odradilo další dobrodružství z budoucnosti a nevyužitý potenciál multiplayeru. Jenže přišli Sledgehammer Games, oznámili očekávaný titul z 2. světové války a křivdy byly zapomenuty.

Série se konečně vrací ke kořenům a před jeho ostrým spuštěním bude nutné ji pořádně otestovat. Na konci srpna dostanou možnost první hráči na konzolích PlayStation 4 a Xbox One, přičemž všichni účastníci se mohou těšit na speciální odměnu.

Za účast dostane každý tzv. MP Private Beta Combat Pack, který obsahuje helmu, vizitku a odznak, s nímž se budete moci v pozdějších fázích chlubit, neboť bude upomínat na vaši účast v betě. Na vaše předměty se můžete těšit v listopadu, kdy hra vychází.

Beta testování Call of Duty: World War II začne pro ty, kteří si hru předobjednali, 25. srpna a skončí 28. srpna. Druhá vlna opět zahrne hráče na PlayStation 4, ale šanci dostanou i příznivci Xbox One. Kdy? 1.-4. září.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Call of Duty: WWII bude rozdávat odměny za účast v betě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.