Videa

3v3 mód v NHL 18 (1:06) | video: YouTube - EA Sports

3v3 mód v NHL 18 se prezentuje v novém videu

03.08.2017 000 09:27 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Jednou z nejlákavějších novinek nastávajícího ročníku NHL je bezpochyby herní mód 3v3 a EA na něj nezapomíná.

Když se reálná NHL před dvěma roky rozhodla přejít na prodloužení třech proti třem, diváci byli u vytržení. Nový prvek nechal vyniknout individuální schopnosti hráčů a jejich nedostatky ještě víc. Kvůli tomu vznikalo spoustu přečíslení, samostatných úniků a hra během pěti minut nabrala obrovský spád. O rok později se připojily i evropské soutěže, turnaje pod hlavičkou IIHF a nyní i EA Sports, která pro hráče přichystala nový zajímavý mód.

Ten si mohli vybraní šťastlivci vyzkoušet v nedávné betě a nutno říct, že šlo o opravdu výbornou zábavu. Akce jsou stejně rychlé jako v reálném hokeji, musíte hrát chytře a hlavně šikovně, neboť právě za šikovnost jste odměňováni bonusovými góly.

Ostatně EA jde hlavně o zábavu. Realistickou hru třech proti třem si můžete už dva roky vyzkoušet v prodlouženích zápasů NHL, ale tady je na prvním místě rychlá akce, tvrdší hity a hlavně nádherné kličky.

NHL 18 vychází už 15. září pro konzole Xbox One a PlayStation 4. Počítače se už devátý rok po sobě bez virtuálního hokeje musí obejít...

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: 3v3 mód v NHL 18 se prezentuje v novém videu

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.