Videa

The Long Dark "1998" (1:39) | video: YouTube - 1998DEMAKE

Jak by vypadal The Long Dark, kdyby vyšel v roce 1998?

03.08.2017 000 09:06 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Další z řady survival her vyšla před dvěma dny a na Steamu zaznamenala velice kladné ohlasy. A všiml si ji i kanál 98DEMAKE, který tento atmosférický titul přepracoval do enginu z devadesátých let.

Možná byste si mohli říct, že The Long Dark je jen další hra, která se snaží ukousnout si svůj díl koláče na tomto přeplněném trhu. To jste se spletli, neb Hinterland Studio zvolilo úplně jiný přístup. Pokud hledáte multiplayerovou hru, kde byste si mohli postavit domeček a bojovat proti ostatním hráčům, tak musíte jít o dům dál.

Tady jde o zážitek pro jednoho hráče s desítkami hodin prozkoumávání a zajíšťováním základních životních funkcí. Ve zmrzlých lokacích musíte hledat jídlo, pití a starat se o tělesnou teplotu, abyste neumřeli. Hra se nadmíru povedla, což donutilo i vlastníka kanálu 98DEMAKE, aby vytvořil další předělávku z devadesátých let.

V této verzi nečekejte žádné úžasné scenérie nebo propracovaný systém střelby. Tehdejší hardware byl velice omezený, čemuž odpovídá i vzhled hry. Musíme ale dodat, že je to zajímavý pohled.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Jak by vypadal The Long Dark, kdyby vyšel v roce 1998?

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.