Dvojice youtuberů předpověděla podobu Switche několik let před jeho oznámením

Analytici? Ale kdeže! Dvojice herních nadšenců před lety natočila video, ve kterém mluví o nejnovější konzoli od Nintenda. A byli přesní!

Nintendo Switch

Nintendo Switch FOTO: Polygon

Nintendo Switch zaznamenalo obrovský úspěch. Stalo se nejrychleji prodávanou konzolí v historii společnosti a během několika měsíců prodala už téměř pět milionů kusů. A z her jako The Legends of Zelda: Breath of the Wild nebo Splatoon 2 se staly téměř kultovní záležitosti.

A není se čemu divit. Stroj od legendární japonské firmy byl očekávanou novinkou ještě před jeho oznámením. Každého zajímalo, s čím přijde, spoustu lidí se snažilo spekulovat o jeho případné podobě, hardwaru nebo využití. Svoje myšlenky vypustila do světa i tato dvojice youtuberů.

The Wulff Den zveřejnil svoje video v lednu roku 2015. V něm řekl, že Nintendo se pokusí vytvořit kousek hardwaru, který kombinuje jak konzolový tak handheldový design společně s dokovací stanicí, přes kterou budou hráči systém připojovat k televizi za pomoci HDMI. Přidal i zajímavou myšlenku, v níž tvrdí, že největším konkurentem této společnosti není Microsoft nebo Sony, ale Apple.

 

Gerard Williams a.k.a "The Hup Hop Gamer" vypustil svůj názor do světa o půl roku dřív. V říjnu 2014 vysvětloval, že společnost hledá způsob, jak propojit tradiční konzole s handheldovým systémem. Sice není tak přesný jako youtuber "The Wulff Den," ale do několika zajímavých detailů se mu opět podařilo trefit.

 

Myslíte si, že to byla náhoda, nebo měli tvůrci těchto videí konexe se zaměstnanci Nintenda?

Zdroj: Comicbook.com

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dvojice youtuberů předpověděla podobu Switche několik let před jeho oznámením

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.