V Stardew Valley můžete s kamarády uzavřít manželský svazek

Vývojáři o loňskou pecku Stardew Valley neustále pečují. Ke konci letošního roku tak přibude dlouho očekávaný multiplayer. Na co se můžeme těšit?

Stardew Valley

Stardew Valley FOTO: Steam

Práce na multiplayeru byly oznámeny už ke konci minulého roku, ale až teď jsme se konečně dočkali obsáhlejších informací. V něm bude téměř vše při starém. Hráč bude moci farmařit, lovit ryby, těžit, zúčastňovat se festivalů a také odpočívat.

Jednou z nejzajímavějších funkcí bude možnost vstoupit se svými přáteli do svazku manželského. Jak přesně to bude fungovat ještě nevíme, ale zajímalo by nás, jestli můžeme očekávat i rozvody nebo další aktivity spojené s manželstvím.

Podle studia Chucklefish je ta nejtěžší část hotová. Hra už dokáže synchronizovat více her napříč internetem a zvládne propojit singleplayer s multiplayerem. Zabralo to ale spoustu času a úsilí, neboť muselo být přepsáno více než 15 tisíc řádků kódu.

Spuštění bety se očekává ke konci letošního roku a plná verze má dorazit začátkem toho příštího. My už se nemůžeme dočkat!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Stardew Valley můžete s kamarády uzavřít manželský svazek

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.