V Stardew Valley můžete s kamarády uzavřít manželský svazek

Vývojáři o loňskou pecku Stardew Valley neustále pečují. Ke konci letošního roku tak přibude dlouho očekávaný multiplayer. Na co se můžeme těšit?

Stardew Valley

Stardew Valley FOTO: Steam

Práce na multiplayeru byly oznámeny už ke konci minulého roku, ale až teď jsme se konečně dočkali obsáhlejších informací. V něm bude téměř vše při starém. Hráč bude moci farmařit, lovit ryby, těžit, zúčastňovat se festivalů a také odpočívat.

Jednou z nejzajímavějších funkcí bude možnost vstoupit se svými přáteli do svazku manželského. Jak přesně to bude fungovat ještě nevíme, ale zajímalo by nás, jestli můžeme očekávat i rozvody nebo další aktivity spojené s manželstvím.

Podle studia Chucklefish je ta nejtěžší část hotová. Hra už dokáže synchronizovat více her napříč internetem a zvládne propojit singleplayer s multiplayerem. Zabralo to ale spoustu času a úsilí, neboť muselo být přepsáno více než 15 tisíc řádků kódu.

Spuštění bety se očekává ke konci letošního roku a plná verze má dorazit začátkem toho příštího. My už se nemůžeme dočkat!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Stardew Valley můžete s kamarády uzavřít manželský svazek

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nepřátelé budou bez šance! Oblečte se jako sněhulák díky nové aktualizaci…

22.01.2019 19:07 Leden končí, zima ale běží na plné obrátky. Proto se v Epic Games rozhodli obohatit hru o nový…

Remake Resident Evil 2 má našlápnuto na skvělý prodejní výsledek. Demo si…

22.01.2019 18:13 Resident Evil 2 už pomalu klepe na dveře, a tak vám přinášíme zajímavé statistiky týkající se…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.