EA Access poprvé odstraní z nabídky jednu z her

EA doposud nabídku her v EA/Origin Access jen rozšiřovali. Jenže nyní plánují jednu z nich odebrat. Důvody jsou ale rozumné.

EA Access

EA Access FOTO: Real Game Media

Výběr her v EA Access se poprvé v historii zúží. Má k tomu dojít 18. října 2017, kdy z více než třiceti titulů zmizí čtyři roky stará FIFA 14. Toho data totiž společnost vypne všechny servery, což vám znemožní přístup k FUT a nebudete moct hrát ani s přáteli.

Pokud vám FIFA zůstane na disku, stále budete moct hrát v offline módu. Jakmile ji smažete nebo přesunete na jinou konzoli, kde není hra nainstalovaná, tak ji po 18. říjnu už nespustíte.

„Je nám líto, že musíme nějaký z titulů odebrat. Budeme doufat, že si užijete ostatní skvělé hry z naší kolekce, například novější díly FIFA. Uvidíme se na hřišti," vyjádřila se EA k odstranění čtyři roky starého titulu.

Ale ruku na srdce, koho by mrzelo odstranění čtyři roky staré FIFY, když za stejnou cenu dostanete přístup k nejnovějšímu ročníku? Svůj žal nyní můžete smýt Titanfallem 2 a brzy i Battlefieldem 1.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: EA Access poprvé odstraní z nabídky jednu z her

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.