Podívejte se na nové záběry Zaklínače 3 z GDC 2015

Zástupci polského CD Projekt RED, kteří vystoupili jako hosté během přednášky společnosti NVIDIA, představili nejnovějšího Zaklínače v PC verzi.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt FOTO: CD Projekt RED

V e třetím Zaklínači se opět chopíme role profesionálního zabijáka monster Geralta z Rivie, který byl vyzván, aby nalezl Dítě zmiňované v Proroctví, které se nachází neznámo kde v ohromném otevřeném světě plném obchodních měst, ostrovů obsazených pirátskými Vikingy, nebezpečných horských průsmyků a zapomenutých jeskyní, čekajících na objevení. 

Vydání třetího dílu s podtitulem Divoký hon je naplánováno na 19. května.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Podívejte se na nové záběry Zaklínače 3 z GDC 2015

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.