Resident Evil Revelations míří na Nintendo Switch

Po čtyřech letech od vydání se dočkáme remasteru pro konzole a dočká se i Nintendo Switch.

Resident Evil Revelations

Resident Evil Revelations FOTO: www.relyonhorror.com

Už delší dobu víme, že se PlayStation 4 a Xbox One dočkají přepracované verze čtyři roky starého titulu ze série Resident Evil s podtitulem Revelation, portu pro nejnovější konzoli od Nintenda jsme ale do poslední chvíle nevěděli. Jeho majitelé se ale nedočkají tak rychle.

Vydání pro nejsilnější dvojici konzolí je naplánováno na 29. srpna, Switch si bude muset počkat delší dobu. Údajně se máme dočkat už ke konci letošního roku.

Pro herní veřejnost je toto oznámení jako blesk z čistého nebe. Z minulosti víme, že si Capcom u Switche vydupal více operační paměti, načež kousek od legendární japonské firmy pochválil a doslova poslal k ledu. Při vydání sedmého dílu totiž Resident Evil vedení Capcomu oznámilo, že s touto sérií pro Nintendo Switch nepočítají a o několik měsíců později tu máme tohle...

Důvodem pro port může být fakt, že titul před čtyřmi roky vyšel i pro 3DS a to ještě dříve než na PS3, Xbox 360 a PC.

Uvidíme, jak se tento titul povede. Na Nintendu Switch se ale bude hrát rozhodně lépe než na stařičké handheldové konzoli.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Resident Evil Revelations míří na Nintendo Switch

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.