K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Série Battlefield se už příští rok rozroste, tvrdí kreativní ředitel EA

Společnost si nedávno připravila míting pro svoje investory, na nichž mluvili o svých plánech pro příští rok. A byl mezi nimi i nový Battlefield.

Battlefield 1

Battlefield 1 FOTO: Electronic Arts

EA nedávno svolalo valnou hromadu, na které se se svými investory bavili o budoucnosti jejich společnosti. Nejzajímavější z celého setkání pak byla zmínka o pokračování série Battlefield. Ten má prý vyjít už v příštím roce. Přesnější informace firma neoznámila.

Kam další titul ze série zamíří? Po obrovském úspěchu posledního dílu, který nedávno překonal hranici 21 milionů hráčů, není vyloučeno ani pokračování v první světové válce. Ale už jen kvůli své aktivní komunitě by bylo nerozumné dělit ji na dvě části. Na další dobrodružství z tohoto konfliktu tedy musíme zapomenout.

DICE by mohlo vytáhnout některý ze starších dílů a pokračovat ve vyprávění. Co takhle vytvořit třetí pokračování oblíbeného Bad Company, nebo znovu obsáhnout druhou světovou válku? Ve hře by mohly být i bláznivější témata v podobě Napoleonských nebo Indiánských válek, ta jsou ale velice nepravděpodobná.

img-responsive

Battlefield 1 | foto: www.playingdaily.pl

Co si myslíte vy? Čeká nás opravdu další pokračování, nebo je na něj ještě brzo?

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Série Battlefield se už příští rok rozroste, tvrdí kreativní ředitel EA

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.