Série Battlefield se už příští rok rozroste, tvrdí kreativní ředitel EA

Společnost si nedávno připravila míting pro svoje investory, na nichž mluvili o svých plánech pro příští rok. A byl mezi nimi i nový Battlefield.

Battlefield 1

Battlefield 1 FOTO: Electronic Arts

EA nedávno svolalo valnou hromadu, na které se se svými investory bavili o budoucnosti jejich společnosti. Nejzajímavější z celého setkání pak byla zmínka o pokračování série Battlefield. Ten má prý vyjít už v příštím roce. Přesnější informace firma neoznámila.

Kam další titul ze série zamíří? Po obrovském úspěchu posledního dílu, který nedávno překonal hranici 21 milionů hráčů, není vyloučeno ani pokračování v první světové válce. Ale už jen kvůli své aktivní komunitě by bylo nerozumné dělit ji na dvě části. Na další dobrodružství z tohoto konfliktu tedy musíme zapomenout.

DICE by mohlo vytáhnout některý ze starších dílů a pokračovat ve vyprávění. Co takhle vytvořit třetí pokračování oblíbeného Bad Company, nebo znovu obsáhnout druhou světovou válku? Ve hře by mohly být i bláznivější témata v podobě Napoleonských nebo Indiánských válek, ta jsou ale velice nepravděpodobná.

img-responsive

Battlefield 1 | foto: www.playingdaily.pl

Co si myslíte vy? Čeká nás opravdu další pokračování, nebo je na něj ještě brzo?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Série Battlefield se už příští rok rozroste, tvrdí kreativní ředitel EA

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.