Chcete ušetřit na nákupu her? Zamiřte na GOG

Obchod, který provozují tvůrci série Zaklínač, nyní nabízí zajímavé slevy na hry od společnosti Telltale.

The Walking Dead

The Walking Dead FOTO: Microsoft

Pokud jste nestihli balíček od Telltale Games na Humble Bundle, tak máte druhou šanci získat některé kousky za zajímavou cenu, musíte ale jít o dům dál. Slevy totiž nabízí polský obchod GOG.com, který provozují tvůrci série Zaklínač, Gwentu nebo Cyberpunk 2077.

Na co se můžete těšit? O 50 procent levnější je nyní velice kladně hodnocená adventura Wolf Among Us (4,5 hvězdiček z pěti - 11,59 euro), Puzzle Agent (1,29 euro - cca. 34 korun) nebo Tales of Monkey Island. (4,49 euro - cca. 120 korun). Zkrátka nepřijdou ani fanoušci seriálu Walking Dead, kteří jeho první sezónu pořídí už za 5.79 € (cca. 150 korun).

Pokud vás nezajímají hry od Telltale Games, můžete sáhnout i po jiných zlevněných titulech. Krom předobjednávek Absolver a Sudden Strike, k nimž dostanete i dárek zdarma, například Sid's Mayer Pirates! za 2,29 € (60 korun), první, druhý třetí díl Deponie s 90% slevou. Všechny akce naleznete pod tímto odkazem.

Vypadá to, že se z GOG stává zajímavá alternativa pro Steam a to nejen cenově, ale hlavně svým přístupem. Obchod totiž všechny tituly nabízí bez DRM ochrany, což musí každého poctivě platícího fanouška potěšit.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chcete ušetřit na nákupu her? Zamiřte na GOG

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.