Zážitek říznutý hororem: Na co se můžeme těšit v Zombie modu pro CoD: WWII?

2. světová válka, padlí nacističtí vojáci a skvělý příběh říznutý hororem. Už se nemůžeme dočkat!

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII FOTO: gamespot.com

Call of Duty se po devíti letech vrací na bojiště 2. světové války a fanoušci jsou poprávu nadšení. Už od prvního oznámení to vypadalo, že má hra obrovský potenciál a nadějně vypadající příběh. Jenže u CoD jde mód pro jednoho hráče už tradičně stranou, protože série od Activisionu vždy oplývala zejména multiplayerem, na který se opět můžeme těšit. Oba dva herní režimy navíc obohatí populární Zombie mod, jenž podle posledních informací a záběrů vypadá opravdu úžasně!

Poprvé se nemrtví objevili ve World at War, kde jste museli čelit jejich nekonečným nájezdům. Režim obsahoval i děj, ten byl ale vyprávěn skrze všudypřítomné easter eggy. Podobný přístup máme očekávat i od WWII s tím rozdílem, že tady nebudou mít na vykládání příběhu velký vliv a budou mnohem obtížnější.

Rozdíl máme očekávat i v samotném přístupu. "Zombíci" od Treyarchu se zaměřili spíše na frenetickou akci, Infinity Ward vsadilo na defenzivní prvky, zatímco Sledgehammer Games zapracují spíše na hororovém prožitku.

K dokonalému zážitku má dopomoct i hvězdné obsazení samotných postav. V rozličných rolích se představí například skotský herec a dabér David Tennant, francouzská herečka Elodie Yung, dále pak Katheryn Winnick, Udo Kier nebo Ving Rhames.

Uvidíme, co se z tohoto zajímavě vypadajícího počinu nakonec vyklube. Kombinace padlých nacistických vojáků a hororu tu ještě nebyla, tak uvidíme, jestli se toho Sledgehammergames chopili správně.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zážitek říznutý hororem: Na co se můžeme těšit v Zombie modu pro CoD: WWII?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.