Modder oživil svět The Elder Scrolls v Medieval II: Total War

Hry ze série Total War se vždy těšily velké pozornosti modderů. A jeden z nejoblíbenějších dílů, Medieval II, se teď dočkal vydání dalšího velkého projektu.

The Elder Scrolls: Total War

The Elder Scrolls: Total War FOTO: ModDB

The Elder Scrolls: Total War je kompletní konverze Medieval II: Total War a datadisku Kingdoms. Evropu a Středomoří střídá mapa Tamrielu, původní frakce byly nahrazeny 21 novými, od Aldmeri Domion po království Skyrimu a všechno doplňuje více než 250 nových jednotek.

Mód se odehrává mezi 427. rokem třetí éry a 45. rokem čtvrté éry. To znamená, že pokrývá události Morrowindu a Oblivionu a spoustu dalších konfliktů, o kterých jste nejspíš nikdy neslyšeli. Pokud byste se během 600 tahů tedy začali nudit, taková invaze hord Oblivionu vás spolehlivě probudí.

Mód vzešel z rukou dvou vývojářů, kteří vystupují pod přezdívkami LoRdNazgu1 a DaedraWarrior. Ale ani zdaleka nejde o jediný takhle rozsáhlý projekt pro Medieval II. Už před několika lety vyšel Third Age – Total War, mód z prostředí Pána prstenů a nejlépe hodnocený mód na ModDB, svět Warhammeru se dočkal hned dvou zpracování, Rage of Dark Gods a The Sundering, a pak je tu řada dalších historických projektů, například Europa Barbarorum.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Modder oživil svět The Elder Scrolls v Medieval II: Total War

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.