Expanze pro LOTRO se odkládá, PUBG dál roste

MMORPG ze světa Pána Prstenů po deseti letech čeká další DLC, vývojáři ho ale nestihnou dokončit včas.

LOTRO

LOTRO FOTO: Turbine

Lords of the Rings Online

Očekávané rozšíření s přídomkem Mordor mělo spatřit světlo světa už 31. července, vývojáři ale toto datum nestíhají. Důvodem mají být problémy s pohybem NPC a příšer. Tvůrci vzkázali, že oprava nějakou dobu zabere a samotné datum vydání ještě nestanovili.

DLC nás zavede za hranice Mordoru a přinese více než 300 nových úkolů. Přidá taktéž novou rasu elfů a věrnostní systém. Rozšíření si můžete pořídit za 40 € ve standardní edici, za 80 € ve sběratelské a za 130 v ultimátním fanouškovském balíčku.

Nové animace do PlayerUnknown's Battlegrounds

Vývojáři se na Twitteru pochlubili s novými animacemi, které v nejbližší době hodlají přidat do hry. V animovaném gifu pod tímto odstavcem uvidíte, na co se můžeme těšit.

V jednom z pozdějších oznámení zase tvůrci sdělili, že se chystají resetovat žebříčky. Důvodem má být nový systém ranků, který chtějí otestovat. Všechna data z předešlých měsíců ale studio pečlivě ukládá, aby si je později hráči mohli zobrazit.

Capcom připravuje více her pro Nintendo Switch

Capcom po úspěchu hry Ultra Street Fighter údajně připravuje více titulů pro nejnovější konzoli od Nintenda. Japonského vývojáře a vydavatele údajně překvapila vysoká prodejnost jejich titulu.

Uvidíme, s čím populární studio přijde nyní. Bude to další bojovka nebo něco mnohem rozsáhlejšího?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Expanze pro LOTRO se odkládá, PUBG dál roste

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.