Killing Floor 2 běží na Xbox One X jen v rozlišení 1800p

Nejnovější pokračování zombie akčňárny od Tripwire Interactive vyjde už brzy i na Xbox One. Na nejnovějším modelu ale ve 4K nepoběží.

Killing Floor 2

Killing Floor 2 FOTO: Steam

Na začátku tohoto týdne vývojáři potvrdili, že jejich nejnovější střílečka s názvem Killing Floor 2 vyjde i na Xbox One. Majitelé se dočkají už 29. srpna, přičemž obsáhne všechen dosud vydaný bonusový obsah (The Tropical Bash, The Descent) a bude stát 39,99 € (zhruba 1040 korun).

img-responsive

Killing Floor 2 | foto: Steam

V oznámení vývojáři samozřejmě nezapomněli zmínit ani připravovanou konzoli Xbox One X, na níž si budete moct po jejím vydání zahrát také. Příprava této verze prý byla velice rychlá, zabrala maximálně čtyři hodiny programování, ale na kýžené 4K rozlišení se hru nepodařilo dostat.

„Killing Floor 2 běží nativně v rozlišení 1800p (3200x1800). S 4K jsme se snažili experimentovat, ale docházelo k častým pádům FPS. 1800p je skvělý kompromis. Nabízí nejen skvělou kvalitu videa, ale drží si i stabilní počet snímků za sekundu.

Pro Xbox One X nemáme striktně stanovený počet FPS, kterých bychom chtěli dosáhnout, hra ale běží rychleji i ve vyšším rozlišení a kvalitě textur (ultra)."

Nejnovější konzole od Microsoftu tak nenabídne nic navíc. Ve stejném rozlišení běží Killing Floor 2 i na PlayStation 4 Pro, kde taktéž využívá maximální kvality textur.

Zdroj článku

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Killing Floor 2 běží na Xbox One X jen v rozlišení 1800p

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.