Vyzkoušejte si Dead Alliance přes víkend zdarma

Vyrazte přes víkend postřílet stovky nemrtvých. Stačí stáhnout a hrát.

Dead Alliance

Dead Alliance FOTO: Steam

Vydavatel Maximum Games spustil přes víkend multiplayerovou betu akční hry Dead Alliance. Ta je dostupná už od 27. července a potrvá až do konce měsíce. Zúčastnit se mohou všichni vlastníci PlayStation 4, Xbox One a počítačů.

Hra od studií IllFonic a Psyop Games je zasazena do postapokalyptického světa, který je zamořen nemrtvými. V betě se proti těmto stvořením postavíte hned na třech mapách a ve stejném počtu herních módů. Povinností je klasický Deathmatch, následuje King of the Hill (neplést s H1Z1: King of the Kill) a vyzkoušet si můžete i Attrition, jenž je inspirován hrami z žánru MOBA.

Než si titul stáhnete, musíme vás varovat. Titul sbírá na Steamu veskrze záporná hodnocení, přičemž z celkového počtu 175 recenzí jich je jen 29 kladných. Pokud vás to neodradilo, stahujte jej pod tímto odkazem.

img-responsive

Dead Alliance | foto: Steam

Dead Alliance vychází 29. srpna na PS4, Xbox One a počítače. Jeho cena je prozatím stanovena na 39,99 € (1040 korun).

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzkoušejte si Dead Alliance přes víkend zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.