GOG nabízí k předobjednávkám hry zdarma

Pokud si na GOGu předobjednáte jednu ze čtveřice očekávaných her, dostanete k nim další úplně zdarma.

Absolver

Absolver FOTO: www.sloclap.com

Předobjednávkové bonusy jsou tradiční součástí herního průmyslu. Jenže většinou přicházejí ze strany samotného vydavatele, nikoliv platformy, na níž vychází. Zajeté pořádky se snažil změnit obchod provozovaný polským CD Projektem GOG. Aby nalákal k objednání očekávaných pecek Absolver, Hello Neighbor, Sudden Strike 4 a The Pillars of the Earth, nabízí k nim hru zdarma.

K prvně jmenovanému titulu dostanete kladně hodnocenou anime akčňárnu Furi, kterou jak na samotném GOG seženete za 19,99 euro (zhruba 520 korun). Pokud se chcete spíše zasmát, můžete sáhnout po Hello Neighbor, k němuž je jako bonus přichystána komediální adventura z dob Studené války. A opět nejde o žádný odpad, protože na Metacritic si drží krásné skóre 75 bodů a uživatelská hodnocení jsou o něco vyšší.

Pokud se chcete před vydáním čtvrtého dílu populární strategie náležitě připravit, tak sáhněte po třetí hře. K ní dostanete hned všechny předchozí díly, které byste jinak ve slevě pořídili za 14 euro (v přečtu zhruba 360 korun). Čtveřici pak uzavírá The Pillars of the Earth, k jehož koupi dostanete úžasnou adventuru The Dark Eye: Chains of Satinav.

Některé z nabídek ale nejsou úplně unikátní. Za předobjednávku čtvrtého Sudden Strike na Steamu taktéž dostanete celou trilogii zdarma. Pro polský obchod je to i tak skvělá šance, jak se více zviditelnit.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GOG nabízí k předobjednávkám hry zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.