Kdy přejde NHL na Frostbite? Možná už brzy

NHL sice změnila engine teprve nedávno, ale už delší dobu se spekuluje o přechodu na populární Frostbite. Kdy k tomu dojde?

NHL 18

NHL 18 FOTO: Polygon

FIFA už tento velký krok udělala, jenže mezi fotbalovým a hokejovým simulátorem od Electronic Arts je poměrně velký rozdíl. NHL postrádá vážného konkurenta, což se také podepisuje na jeho kvalitě. Každý rok vývojáři přidají jen minimum novinek, přičemž grafika se od roku 2014 téměř nezměnila. A lidé hru pořád kupují. 

Možná to vypadá, že jedna z největších herních firem nemá důvod nějak razantně měnit zajeté pořádky, opak je ale pravdou. V rozhovoru s producentem NHL 18 Sean Ramjagsingh pro web Steivior.com vyplynulo, že se o přechod pokouší a nevzdají to, dokud k němu opravdu nedojde.

„Frostbite by byl pro naši sérii jako dělaný. Proto úzce spolupracujeme s našimi sportovními partnery, abychom si udělali představu, kdy na něj budeme moci přejít."

Ramjagsingh záhy dodal, že pro tento ročník měli jiné plány než implementaci nového enginu.

„S NHL 18 jsme chtěli přinést co nejpropracovanější prvky, tak aby věrně "kopírovaly" rychlost a kreativitu nové NHL. A jsme rádi, že jsme konečně přidali funkci Defensive Skill Stick. Bylo to něco, po čem fanoušci volali už dlouho a mi jim to konečně můžeme nabídnout."

Dočkáme se příští rok změny, nebo to podle vás potrvá ještě delší dobu? Napište nám vaše názory do komentářů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kdy přejde NHL na Frostbite? Možná už brzy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.