Beta počítačové verze Destiny 2 se blíží

Beta test nejnovější hry od Bungie mají konzole dávno za sebou a nyní konečně přichází řada i na počítače.

Destiny 2

Destiny 2 FOTO: Activision

Když Bungie oznámili datum beta verze pouze pro konzole, byla spousta fanoušků zklamaná. O počítačích se tvůrci téměř nezmínili, to ale napravili svým novým oznámením, v němž studio odhalilo přesné datum konání očekávané akce.

Beta bude spuštěna už velice brzy. Ti, kteří si hru předobjednali, dostanou přístup už 28. srpna, přičemž široká veřejnost bude moci okusit nadějnou akčňárnu o den později. Test skončí 31. srpna. 

Konzolisté měli možnost vyzkoušet hru v polovině července, přesná data zatím studio nezveřejnilo. Překonat svého staršího bratříčka ale bude velice těžké. V roce 2014 si hru vyzkoušelo 4,6 milionů lidí, čímž stanovila nový rekord v počtu beta testerů nové značky na konzolích.

Plánujete se do bety vrhnout? Pročtěte si její technické požadavky, které nejsou, dle našeho názoru, vůbec vysoké.

Minimální požadavky:

CPU: Intel - Core i3-3250 / AMD - FX-4350

GPU: Nvidia - GeForce GTX 660 2GB / AMD - Radeon HD 7850 2GB

RAM: 6GB

Doporučené:

CPU: Intel - Core i5-2400 / AMD - Ryzen R5 1600X 

GPU: Nvidia - GeForce GTX 970 / AMD - Radeon R9 390

RAM: 8GB

Zdroj: Bungie newsletter

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Beta počítačové verze Destiny 2 se blíží

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.