Majitelé PlayStation Plus si mohou přes víkend vyzkoušet zajímavou střílečku

Jste majitelé účtu PlayStation Plus? Tak poté si pro vás Sony připravilo speciální nabídku.

DOOM

DOOM FOTO: Reprofoto YouTube

Majitelé PlayStation 4 a "Plus" účtu mohou přes víkend vyzkoušet loňský restart legendární série Doom. Stáhnout si ji můžete už nyní a odemčena bude až do 31. července, kdy akce končí. Pokud byste si ji chtěli pořídit nadobro, připravte si 15 dolarů. 

Sony také oznámila hry, na které se mohou majitelé prémiového účtu těšit už příští měsíc. Vlastníci PS4 dostanou Just Cause 3, samostatně hratelné DLC ke čtvrtémů Assassin's Creed s přídomkem Freedom Cry a také speciální in-game předměty do otevřené bety free-to-play titulu Dreadnought. Hráči používají PS3 opět pořádně "ostrouhají." Čeká je totiž pouze  Super Motherload a Snakeball. 

Společnost dále ohlásila, že zvyšuje cenu předplatného PS Plus pro hráče z Evropy a Austrálie. Cenovka se zvýší o 10 euro, pro příští období tak budeme muset vytáhnout z peněženky 50 € za roční předplatné a 5 € za měsíční. 

Zvýšení ceny je samozřejmě nepříjemné, ale pokud si spočítáme cenu her a trial verzí, k nimž mají majitelé prémiových účtů přístup, dostaneme se na mnohem vyšší číslo.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Majitelé PlayStation Plus si mohou přes víkend vyzkoušet zajímavou střílečku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.