Wasteland 2 se nově objeví na Xbox One

Návrat ke kořenům postapokalyptických RPG v podobě druhého dílu Wasteland si budou moci nově užít i majitelé konzole Xbox One.

Wasteland 2

Wasteland 2 FOTO: inXile Entertainment

Ačkoli už je Wasteland 2 několik měsíců venku, v posledních dnech e o něm opět rozvířila bohatá diskuze. Nejprve klidné vody prořízla zpráva o přechodu na nový engine Unity 5, kterým chtějí tvůrci z InXile Entertainment vylepšit stávající grafickou podobu hry.

Následně studio oznámilo, že se hry dočkají i majitelé konzolí Xbox One. A v následujícím traileru se mohou podívat, co vše na ně čeká.

Hra se doká především nového systému quirků and perků a rovněž nového precision strike systému. Obměnou projdou i charakterové modely a nasvícení, podobně i zvuky a hlasy.

Témata: Wasteland 2
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Wasteland 2 se nově objeví na Xbox One

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.