Získejte nejnovější RPG od Piranha Bytes za dvacku

V nové nabídce od Humble Bundle naleznete spoustu zajímavých her v čele se Saints Row nebo Risen 3.

Risen 3: Titan Lords

Risen 3: Titan Lords FOTO: www.IGN.com

Nová nabídka od Humble Bundle potěší každého od příznivců RPG žánru až po fanoušky akčních her. Ten se totiž opět vytáhl a přinesl balíček s názvem "Humble Saints Row Bundle," kterému dominují hry vydané společností Deep Silver.

Za jediný dolar seženete parádní RPG od tvůrců série Gothic - Risen 3: Titan Lords a to hned v kompletní edici se všemi DLC. Milovníci zombie tématiky si přijdou na své s titulem Deadlight a hry z budoucnosti tu zastoupí Homefront. Výběr pak uzavírá druhý díl bláznivého Saints Row.

Za 120 korun (4,55 €) dostanete další čtyři hry. Jsou jimi Killer is Dead v Nightmare edici, akčňárna říznutá japonským stylem s názvem Mighty No. 9, třetí Saints Row a samostatně hratelné DLC k Saints Row IV s přídomkem Gat out of Hell.

Třetí tier opanovala série Saints Row. Za 340 korun se můžete dostat ke čtvrtému dílu v "edici století" (Game of the Century Edition), všechny DLC ke třetímu pokračování a také Gat out of Hell. Trio titulů pak doplňuje Homefront: The Revolution.

Pokud máte nazbyt dalších šedesát dolarů, můžete si předobjednat akční hru s otevřeným světem Agents of Mayhem.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Získejte nejnovější RPG od Piranha Bytes za dvacku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.