Videa

Lahodný jahodový mléčný koktejl (4:10) | video: YouTube

Wolfenstein 2: The New Collosus ukazuje krásy Nacistické Ameriky

27.07.2017 000 15:36 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Jahodový milkshake, barman a Amerika plná nacistů. To vše uvidíte v novém videu z The New Collosus.

Bethesda zvolila netradiční zasazení - Spojené státy americké plné nacistických vojáků. Ti totiž vyhráli válku a vy se s nimi v kůži B. J. Blazkowitze budete potýkat. 

Konfrontace s nimi ale neprobíhá jen v lítých bitvách. Soužití s německými vojáky nabízí i všednější pohledy, například když si jeden ze strážných přijde pro svůj oblíbený jahodový mléčný koktejl. Přesně tomuto tématu se věnuje nejnovější video od Bethesdy, které skončí... Sami víte jak.

Wolfenstein 2: The New Collosus spatří světlo světa už 27. října, kdy vychází na počítače, PlayStation 4 a Xbox One. 

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Wolfenstein 2: The New Collosus ukazuje krásy Nacistické Ameriky

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.