Videa

Bitva jednoho proti tisíci - to si necháme líbit (5:48) | video: YouTube

Dynasty Warriors 9 ukazuje možnosti otevřeného světa

27.07.2017 000 09:58 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Podívejte se na šarvátku jednoho muže proti tisícihlavé armádě.

Dynasty Warrior chce být zběsilou akční hrou se zajímavým otevřeným světem. To jsme si úplně nedokázali představit, v nabušené ukázce, která se objevila během panelu Sony na akci China Joy, nám ale jeho možnosti vývojáři dopodrobna představili.

Dynasty Warrior 9 se bude odehrávat ve stejné době jako předchozí díly. Vývojáři nás tedy vrhnou do starověkého konfliktu Třech království, kdy armády říší Wu, Shu a Wei válčili o nadvládu nad Asií.

Tento díl bude díky otevřenosti světa klást větší důraz na průzkum světa. Tvůrci to demonstrovali i ve videu, kdy se jeden z protagonistů rozhlíží po rozlehlém bojišti. Oproti posledním dílům, které nabídly uzavřené koridory, nás tedy čeká velká změna.

Titul vychází exkluzivně na PS4. Datum, kdy spatří světlo světa, ale ještě neznáme.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Dynasty Warriors 9 ukazuje možnosti otevřeného světa

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.