Watch Dogs se v Austrálii prodával více než GTA V nebo Fifa 2015

Zajímavé výsledky přinesla asociace IGEA z australské skupiny NPD, která mimo jiné shromažďuje data prodejů. Výsledky ukazují, že v Austrálii hodně letí akční hra Watch Dogs, která překonala i nekorunovaného krále žánru GTA V.

Watch Dogs

Watch Dogs FOTO: Ubisoft Entertainment

Nejprodávanější hrou minulého roku se na australském trhu stalo další pokračování Call of Duty, tentokrát s podnázvem Advanced Warfare. Nejedná se o nic překvapivého, každý nový díl Call of Duty vždy okupuje ty nejvyšší příčky v prodejnosti.

Na druhém místě nás ale čekalo překvapení v podobě akční hry Watch Dogs, která v mnoha recenzích propadla a ve většině světa si nevedla nejlépe ani v prodejích. Proto je velice zajímavé vidět, že překonala i svého největšího konkurenta Grand Theft Auto V, které skončilo „až“ na čtvrté příčce.

Na celý seznam se můžete podívat níže, jak jej uvedl server vg247.com. V seznamu se nachází prvních deset nejprodávanějších her ve fyzické podobě, které byly prodány na území Austrálie v minulém roce.

  1.       Call of Duty: Advanced Warfare
  2.       Watch Dogs
  3.       FIFA 15
  4.       Grand Theft Auto V
  5.       Minecraft
  6.       Destiny
  7.       Far Cry 4
  8.       Call Of Duty: Ghosts
  9.       Assassin’s Creed IV: Black Flag
  10.       Battlefield 4
Témata: Watch Dogs | Ubisoft
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Watch Dogs se v Austrálii prodával více než GTA V nebo Fifa 2015

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.