Videa

EA ukazuje široké možnosti úprav (1:31) | video: YoutTube

EA ukazuje rozšířené možnosti úprav

27.07.2017 000 09:26 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Vývojáři se snaží napravit rozporuplné dojmy z E3 dalším videem.

Když byl na letošní E3 představen nový Need for Speed, vyvolal mezi fanoušky rozporuplné reakce. Jedni byli rádi, že konečně vychází další díl, ti další si zase stěžovali, že se série odklání od svého původního ducha. Největším trnem v oku pak byl otevřený svět, který mnohým k této značce nesedí. Tato zpráva ale musí potěšit každého kovaného fanouška i nováčka.

Ve hře se můžeme těšit na spoustu vylepšení vašeho auta, ať už těch kosmetických nebo zlepšujících jeho výkon. Ty budou rozděleny do šesti oddělení, přičemž jedno z nich může ovlivnit rychlost vaší káry, další pak ovladatelnost nebo jeho odolnost vůči nárazům.

Tvůrci opět nezapomněli připomenout důležitost otevřeného světa a jeho možnosti. Ukázali je zejména na hledání starých aut, které jsou na začátku téměř nepojízdné, s trochou snahy z nich ale můžete udělat nebezpečné závodní koně.

Need for Speed: Payback vychází 7. listopadu na tradiční trojici platforem, tedy PC, PS4 a Xbox One.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: EA ukazuje rozšířené možnosti úprav

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.