Další pecka na Nintendo Switch? To se ještě neví

Vyrojily se spekulace, že jedna z nejočekávanějších her od Ubisoftu by mohla vyjít i na Nintendo Switch. Co na to říká kreativní ředitel studia?

Skull and Bones

Skull and Bones FOTO: Ubisoft

Realistické námořní souboje v multiplayerových bitvách tu dlouho nebyly a dalo se tak očekávat, že mezi fanoušky rozvíří diskuzi. Někteří plní fóra radostnými vzkazy zkušeným vývojářům, jiní zase poukazují na malé portfolio platforem. Jasně, hra vychází na tradiční trojici - PC, PS4 a Xbox One, některým ale vadí, že mezi nimi chybí konzole od Nintenda. Proč tomu tak je?

„Nintendo Switch zatím nepřipadá v úvahu a ani jsme o něm nepřemýšleli. Pokud se pro něj rozhodneme, pokusíme se z něj vymačkat úplné maximum," řekl kreativní ředitel Justin Ferren v rozhovoru pro Gamespot.

I kdyby se Skull & Bones na Switch nakonec nepodíval, můžou se jeho vlastníci těšit na trojici zajímavých titulů. Portfolio japonské konzole obohatí už brzy obohatí Rayman Legends, zběsilá sportovní hra Steep a Just Dance 2017.

Uvidíme, jestli se nakonec nabídka jeho nabídka titulů ještě více nerozšíří. Spoustu vývojářů se totiž v poslední době rozhodlo využít jejího potenciálu a přivést své tituly i na konzoli od Nintenda. Třeba to bude i případ Skull & Bones.

img-responsive

Skull and Bones | foto: Ubisoft

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další pecka na Nintendo Switch? To se ještě neví

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.