Videa

Ve videu se Chloe a Nadine vydají po stopách starodávného indiánského artefaktu. Podaří se jim ho najít? (13:43) | video: YouTube

Podívejte se na 14 minut z hraní Uncharted: The Lost Legacy

26.07.2017 000 10:07 – Novinky

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Ve čtrnácti minutách uvidíme novou lokaci a hon Chloe za starým indiánským artefaktrem.

Uncharted: The Lost Legacy vychází už 22. srpna a vývojáři na něj chtějí své fanoušky navnadit. Proto se na oficiálním YouTube kanálu PlayStationu objevilo téměř čtrnáctiminutové video, v němž můžeme vidět dvě hrdinky ve zbrusu nový lokaci se zajímavým úkolem - získat starodávný indiánský artefakt. Podaří se jim to? 

Titul vychází exkluzivně pro PlayStation 4 a bude opravdu macatý. Máme se těšit na více než deset hodin nového příběhu a dalšího obsahu. To je na DLC opravdu dlouhá herní doba a sami vývojáři tvrdí, že něco takového bylo těžké vytvořit.

„Před lety jsme se ptali sami sebe, jestli vůbec chceme vytvořit nějaké rozšíření a odpověď byla vždy stejná: 'Nemáme na to.' Pokaždé, když jsme se pokusili vytvořit rozšíření, vzniklo z toho pokračování..."

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Podívejte se na 14 minut z hraní Uncharted: The Lost Legacy

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.