Dlouho očekávaný pátý patch pro Dragon Age: Inquisition s sebou přinese party storage

Dragon Age: Inquisition se dočká pátého patche. Ten kromě oprav představí i společný inventorář.

Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition FOTO: Electronic Arts

Party storage umístěný v Undercroftu Skyholdu, hráčům umožní ukládat předměty, které by se dříve neobtěžovali pro nedostatek místa nosit s sebou. Důvod využití party storage může být samozřejmě jakýkoli, nicméně je jisté, že tato novinka bude součástí očekávaného pátého patche. Ten ještě musí projít testováním.

Těšit se můžeme mimo jiné také na předesílané bindování  tlačítek na myši, nastavitelnou velikost písma v titulcích a mnoho opravených bugů včetně celkové vyšší stability hry.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dlouho očekávaný pátý patch pro Dragon Age: Inquisition s sebou přinese party storage

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.