Vyzkoušejte si Just Cause 3 na Steamu zdarma

Povedená akční hra od Avalanche Studios je po omezenou dobu zdarma. Tak neváhejte!

Just Cause 3

Just Cause 3 FOTO: Avalanche Studios

Just Cause je dva roky starý titul, který při svém vydání udělal díru do světa, neboť nabízí zajímavý otevřený svět plný možností a k tomu doplněný o poměrně zajímavý příběh. Jenže jeho brány nechtěli někteří hráči otevřít kvůli vysoké ceně. Ta se nyní razantně změnila.

Třetí díl populární série si můžete po omezenou dobu vyzkoušet zdarma. Akce trvá až do 27. července, kdy se hra uzavře a její zkušební verze bude nehratelná. Pokud vás ale titul zaujme, můžete sáhnout po lákavých slevách. 

Základní hra se dočkala 75% slevy, pořídíte ji tedy za slušných 9,99 euro (zhruba 260 korun). Stejně seříznuta byla i cenovka takzvané XL edice, kde naleznete i všechny dosud vydané DLC. Jaká je jeho cena? 16,24 euro (cca. 430 korun). Pokud si chcete vyzkoušet i předešlé díly, tak ty se dočkaly 80% srážek. 

img-responsive

Just Cause 3 | foto: Avalanche Studios

Tak neváhejte a hrajte! Akce končí už za jeden den a dvanáct hodin.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyzkoušejte si Just Cause 3 na Steamu zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.