Survarium přinese první příběhovou misi

V multiplayerové střílečce od ukrajinského studia Vostok Games si můžete vyzkoušet nový zajímavý obsah.

Survarium

Survarium FOTO: Survarium.com

Vostok Games plánují do hry přidat spoustu nového obsahu, proto hledají ochotné betatestery, kteří by jej chtěli podrobit důkladnému testování. Má to ale podmínku - musíte mít založený účet alespoň od 15. června.

Splňujete ji? Tak se můžete těšit na úplně novou příběhovou misi, jež má v budoucnu sloužit jako tutoriál pro nováčky a potěšit má i zkušené hráče. V nejbližší době nás údajně čeká více kooperativních misí, což jen a jen dobře. 

Update, který tento beta test doprovodí, zase přinese úplně nový herní mód nazvaný Slaughter. Jedná se v podstatě o deathmatch na menších mapách, na němž jde zejména o zběsilou akci. Jejich cílem je zrychlit celou hru a nabídnout jeho účastníkům více možností, jak zabít nepřítele.

Vývojáři také přidali do hry nové animace během používání obvazů, lékárniček, dvě nové zbraně (brokovnici KS-23M a PPSh) a pět map. Samozřejmostí je i dlouhý list oprav stávajících neduhů či změn méně povedených funkcí.

img-responsive

Survarium | foto: Survarium.com

Vypadá to tedy, že se Survarium opět probouzí k životu. Jen je škoda tak vysokého počtu cheaterů, kteří kazí zážitek z jinak povedeného kousku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Survarium přinese první příběhovou misi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.