Survarium přinese první příběhovou misi

V multiplayerové střílečce od ukrajinského studia Vostok Games si můžete vyzkoušet nový zajímavý obsah.

Survarium

Survarium FOTO: Survarium.com

Vostok Games plánují do hry přidat spoustu nového obsahu, proto hledají ochotné betatestery, kteří by jej chtěli podrobit důkladnému testování. Má to ale podmínku - musíte mít založený účet alespoň od 15. června.

Splňujete ji? Tak se můžete těšit na úplně novou příběhovou misi, jež má v budoucnu sloužit jako tutoriál pro nováčky a potěšit má i zkušené hráče. V nejbližší době nás údajně čeká více kooperativních misí, což jen a jen dobře. 

Update, který tento beta test doprovodí, zase přinese úplně nový herní mód nazvaný Slaughter. Jedná se v podstatě o deathmatch na menších mapách, na němž jde zejména o zběsilou akci. Jejich cílem je zrychlit celou hru a nabídnout jeho účastníkům více možností, jak zabít nepřítele.

Vývojáři také přidali do hry nové animace během používání obvazů, lékárniček, dvě nové zbraně (brokovnici KS-23M a PPSh) a pět map. Samozřejmostí je i dlouhý list oprav stávajících neduhů či změn méně povedených funkcí.

img-responsive

Survarium | foto: Survarium.com

Vypadá to tedy, že se Survarium opět probouzí k životu. Jen je škoda tak vysokého počtu cheaterů, kteří kazí zážitek z jinak povedeného kousku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Survarium přinese první příběhovou misi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.