Shovel Knight se dočká rozšíření Plague of Shadows

Nečekaně úspěšná retro plošinovka z minulého roku, Shovel Knight, se v létě vrátí s expanzí Plague of Shadows. A hru za nového záporáka si budou moci užít majitelé základní hry úplně zdarma.

Shovel Knight: Plague of Shadows

Shovel Knight: Plague of Shadows FOTO: Yacht Club Games

Shovel Knight, hrdina základní hry, byl pro tentokrát poslán na dovolenou, otěže přebere nováček Plague Knight, mistr alchymie a ďábelských plánů. Na jeho cestě za zničením Order of No Quarter se setkáme s novými nepřáteli a bossy, projdeme staré i úplně nové levely a možná prožijeme s Plague Knightem i nějaké romantické chvilky.

Také se můžeme těšit na rozsáhlý crafting systém, který vyzbrojí Plague Knighta paletou více či méně explodujících lektvarů. A nakonec by měl Plague of Shadows nabídnout Feats, výzvy, které by vás měly pořádně otestovat vaši schopnost nepadat do bezedných hlubin.

Plague of Shadows dorazí ve druhém čtvrtletí letošního roku na PC, Mac, Linux, Wii U, 3DS, PS3, PS4, PS Vita, kalkulačky a bankomaty ve vašem okolí. A to nejlepší, nebude vás stát ani korunu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Shovel Knight se dočká rozšíření Plague of Shadows

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Nový titul ze světa Her o trůny

10.06.2019 00:02 Naštvalo vás zpracování osmé série Her o trůny? Tak to počkejte, až si zahrajete nejnovější titul…

Nový Xbox představen! Bude čtyřikrát výkonnější než Xbox One X

09.06.2019 23:35 To, na co jsme dlouho čekali, se konečně stalo skutečností. Na konferenci Microsoftu byl představen…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.