K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Primal Needs udělá ze Zaklínače survival hru

Myslíte si, že vás Zaklínač nemůže ničím překvapit? Tak si stáhněte tento mod!

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: Komunita služby Steam

Zaklínač 3 je venku už dva roky a i když nenabízí takové modovací možnosti jako Skyrim nebo Fallout, tak komunita dokáže vytvořit spoustu zajímavých modifikací. V minulosti byl velice populární pohled z první osoby nebo počin s názvem Geralt of Arabia, nyní by je mohl s přehledem strčit do kapsy Primal Needs.

Ten chce prohloubit zážitek ze hry přidáním základních životních potřeb. Abyste přežili, budete muset pravidelně pít, jíst a dávat si pozor na únavu. Pro každý z těchto elementů bylo vytvořeno i nové rozhraní. Díky němu máte neustále přehled o tom, jestli má Geralt hlad, žízeň nebo potřebuje odpočinek.

Špetku realizmu vnese do hry i trvanlivost jídla. Zapomeňte tedy na nákupy ve velkém, neboť každá potravina vydrží v rozmezí od třech do pěti dní a poté bude nepoužitelná. Potraviny navíc dostaly nový design a předělána byla i jeho účinnost, která je nyní mnohem menší než u elixírů.

Primal Needs navíc doprovází další počin, který zní neméně zajímavě. Jmenuje se Lore-Friendly Economy. Ten razantně mění umělou inteligenci obchodníků, kteří od vás nekoupí všechno, co jim nabídnete. Zajímavě také zní pružnost cen, které se mění podle peněz získaných z úkolů v tamější lokaci.

Pokud tyto dva mody zkombinujete s něčím dalším (doporučujeme Brothel swap, Desert mod nebo Over 9000 mod), dostane třetí Zaklínač nový rozměr.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Primal Needs udělá ze Zaklínače survival hru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Detailní textury a parádní grafika: Stahujte HD remaster Resident Evil 4…

15.07.2018 14:33 Oficiální remaster se příliš nepovedl, proto se práce ujali fanoušci a nyní to nese první ovoce.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam čekají další změny

  2. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  3. Jízdní řád pro tento týden: Středověká příběhovka či masivně multiplayerová střílečka

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.