Primal Needs udělá ze Zaklínače survival hru

Myslíte si, že vás Zaklínač nemůže ničím překvapit? Tak si stáhněte tento mod!

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: Komunita služby Steam

Zaklínač 3 je venku už dva roky a i když nenabízí takové modovací možnosti jako Skyrim nebo Fallout, tak komunita dokáže vytvořit spoustu zajímavých modifikací. V minulosti byl velice populární pohled z první osoby nebo počin s názvem Geralt of Arabia, nyní by je mohl s přehledem strčit do kapsy Primal Needs.

Ten chce prohloubit zážitek ze hry přidáním základních životních potřeb. Abyste přežili, budete muset pravidelně pít, jíst a dávat si pozor na únavu. Pro každý z těchto elementů bylo vytvořeno i nové rozhraní. Díky němu máte neustále přehled o tom, jestli má Geralt hlad, žízeň nebo potřebuje odpočinek.

Špetku realizmu vnese do hry i trvanlivost jídla. Zapomeňte tedy na nákupy ve velkém, neboť každá potravina vydrží v rozmezí od třech do pěti dní a poté bude nepoužitelná. Potraviny navíc dostaly nový design a předělána byla i jeho účinnost, která je nyní mnohem menší než u elixírů.

Primal Needs navíc doprovází další počin, který zní neméně zajímavě. Jmenuje se Lore-Friendly Economy. Ten razantně mění umělou inteligenci obchodníků, kteří od vás nekoupí všechno, co jim nabídnete. Zajímavě také zní pružnost cen, které se mění podle peněz získaných z úkolů v tamější lokaci.

Pokud tyto dva mody zkombinujete s něčím dalším (doporučujeme Brothel swap, Desert mod nebo Over 9000 mod), dostane třetí Zaklínač nový rozměr.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Primal Needs udělá ze Zaklínače survival hru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.