Odula v lidské podobě? V Shadow of War to bude realita

Pamatujete si na toho velkého pavouka, který málem zabil Froda při jeho cestě k Hoře Osudu? V Shadow of War se s ním setkáme v poněkud příjemnější podobě.

Middle-Earth: Shadow of War

Middle-Earth: Shadow of War FOTO: Polygon

Warner Bros společně s Monolithem dostali prostor na očekávaném Comic-Conu. Na něm podle očekávání ukázali nové video z Middle-Earth: Shadow of War, které nám představuje další postavu.

Shelob se od své knižní variace poměrně liší. Ve hře se totiž objeví v lidské podobě, aby Talionovi sdělila své vize související nejen s jejím osudem, ale i budoucností celé Středozemě. Hlavní hrdina ji však nebere příliš vážně a za spojence, kterým by chtěla být, ji rozhodně nepovažuje.

Pokud vám její lidská obdoba nevoní, tak nemusíte zoufat. Odulu (tak zní její český překlad) uvidíme i v jejím mnohem známějším ztvárnění, tedy v roli obrovského pavouka. 

Kromě informací o samotné herní postavě jsme se také dozvěděli, kdo ji bude dabovat. O virtuální ztvárnění se má postarat hvězda seriálu The Walking Dead Pollyanna McIntosh.

Middle-Earth: Shadow of War v záběrech vypadá velice zajímavě. Na konečný verdikt si však budeme muset počkat až do 10. října, kdy hra vychází na konzole PlayStation 4, Xbox One a počítače se systémem Windows.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Odula v lidské podobě? V Shadow of War to bude realita

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.