Hra zdarma: Vyzkoušejte si MMORPG od tvůrců Slender: The Arrival

Citadel: Forged with Fire má na tento víkend naplánovaný v pořadí už třetí betatest a vy se do něj můžete zapojit úplně zdarma!

Citadel: Forged with Fire

Citadel: Forged with Fire FOTO: Steam

Blue Isle Studios se po úspěšné hororové hře Slender: The Arrival pustili do zbrusu nového projektu. Zvolili jiný žánr, zasazení, zvýšili ambice a vzniklo MMORPG Citadel: Forged with Fire. Ve hře budeme kombinovat stavění budov s přežíváním v mýtickém světě či dobýváním hradů a učením dovedností. 

Jestli se to vývojářům povedlo můžete zjistit už dnes od 5 hodin, kdy na Steamu začíná otevřená beta. Ta poběží poměrně krátce a to do 23. července 8 hodin ranních. Pokud má někdo z vás pomalejší internet, nejspíše si moc nezahraje, protože možnost stahování se odemkne až se startem samotného testu. 

Vývojáři společně s oznámením vřele poděkovali Valve, kteří jim s uskutečněním veřejného beta testu velice pomohli. Tvůrci ale museli provést obětiny v podobě posunutí času o dvě hodiny, aby měl Steam více času na přípravu.

Dnešní beta test je poslední možností, jak si hru vyzkoušet zdarma. Už 26. července totiž startuje fáze předběžného přístupu, do níž se dostanete za 24,99 euro. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hra zdarma: Vyzkoušejte si MMORPG od tvůrců Slender: The Arrival

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.