3D Realms vypustili do světa nový trailer pro Bombshell

Studio 3D Realms, jenž hráčům přineslo například Rise of the Triad, Duke Nukem 3D, Max Payne a Prey, dnes uvolnilo do oběhu nový trailer na akční RPG Bombshell. Hra vyjde v tomto roce pro PC i herní konzole.

Bombshell

Bombshell FOTO: 3D Realms

Bombshell je první vlaštovkou z nově vzniknuvší franchisy pod stejnojmenným názvem. Vývojáři proto příběh zasadili do vesmíru, který plánují v dalších dílech pomalu rozšiřovat. Zpřístupnit chtějí také možnost tvorby vlastního obsahu, jak je již zvykem u jejich předchozích her, neboť po právu věří, že za úspěchem každé hry stojí její komunita.

Hlavní hrdinkou příběhu je Shelly "Bombshell" Harrison, bývalá členka Global Defence Force. Při Washingtonském incidentu přišla Shelly jak o svůj tým, tak o svou ruku, jíž nahradila plně automatizovanou mechanickou protézou, sestavenou z neidentifikovatelných pozůstatků incidentu. Takto vybavená se Shelly vydává na vesmírnou misi za záchranou prezidenta a vůbec celého lidstva před mimozemskými agresory.

Témata: Bombshell
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 3D Realms vypustili do světa nový trailer pro Bombshell

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  2. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.