Trial verze DLC pro Battlefield 1, Beta PES 18 zdarma pro všechny

Včera odstartovala otevřená beta PES 18. Vyzkoušet si ji mohou všichni vlastníci PS4 a Xbox One.

PES 18

PES 18 FOTO: Steam

Otevřená beta PES 18

Chcete si vyzkoušet, jestli Konami konečně dodrželo svoje sliby a připravilo si pro tento ročník konečně kvalitní virtuální kopanou? Tak máte jedinečnou šanci. Od včerejška si každý, kdo vlastní konzoli PlayStation 4 nebo Xbox One, může tento titul zkusit.

V otevřené betě je k dispozici rychlý zápas a online kooperace s podporou 1v1 a 3v3. Můžete hrát za dva týmy - Francii a Brazílii, přičemž je dostupný stadion Neu Sonne Arena za slunečného a deštivého počasí. A pokud si budete chtít zahrát, nemusíte vlastnit PlayStation Plus ani Xbox Live.

V Pro Evolution Soccer 2018 se můžeme těšit na řadu změn v grafice i hratelnosti. Jestli tyto sliby Konami dodrží, se dozvíme už 14. záři, kdy hra vychází.

Novou mapu pro Battlefield 1 si může vyzkoušet každý

Prise de Tahure je sice součástí rozšíření They Shall Not Pass, ale po omezenou dobu si jej mohou vyzkoušet všichni, kdo vlastní základní verzi hry. V období od 20. do 27. července si majitelé Battlefield 1 můžou zahrát všechny prémiové mapy, Frontline mód a všechny získat multiplayerové výhody, které Premium Pass nabízí. Jedinou "překážkou" pak je fakt, že účastníci trial verze nebudou dostávat zkušenostní body za účast na DLC mapách.

Nemáte Battlefield 1? Nezoufejte! Už brzy totiž bude dostupný v rámci Origin Access za necelé čtyři eura (cca 100 korun)

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Trial verze DLC pro Battlefield 1, Beta PES 18 zdarma pro všechny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.