V Mafia 3 Znamení časů navrátíme zašlou slávu Sammyho baru

Mafia III je už dávno mrtvá, i přesto se ji chtějí vývojáři nadále věnovat. Tento měsíc totiž vychází poslední DLC, v němž se můžeme těšit na několik zajímavých novinek.

Stones Unturned

Stones Unturned FOTO: Vlastní screenshoty

Po dvou rozporuplných DLC k nám 25. července dorazí poslední rozšíření, které se má zaměřit na tajemnou sektu a temný styl vyprávění. Po samotném oznámení nám konečně tvůrci ukázali i některé zajímavé funkce.

Velice důležitou roli tentokrát sehraje Sammyho bar. Hangar 13 vám totiž umožní navrátit mu jeho zašlou slávu, opravit ho a vylepšit k obrazu svému.

„Všechno to začalo Lincolnovým návratem do vypáleného Sammyho baru, kde chtěl konečně za vším udělat tlustou čáru,“ vyprávěl Ed Fowler, jeden z autorů příběhu. „Mysleli jsme, že je to dobrý začátek příběhu a také skvělé připomenutí velice důležitého místa z Lincolnova života a zážitku hráčů z hlavní hry. A jakmile jsme se na tom místě ocitli, věděli jsme, že jsme měli pravdu. Lepší místo pro začátek příběhu prostě neexistovalo.“

Všechny vydělané peníze budete moci investovat do místa, na které má Lincoln dobré vzpomínky. Nebude to ale tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Ke správnému chodu vaší restaurace bude potřeba personál a ten seženete jen za určitých podmínek. Chcete barmana? Udělejte někomu laskavost a poté k vám možná nastoupí. A co kapela? Pomozte jí z problémů a ona vám v klubu zahraje. 

Ve Znamení časů se můžeme těšit i na nové auto - Samson Harrier. Jedná se o nadupanou káru, která bude ozdobou vašeho vozového parku. Jenže cesta k němu nebude tak jednoduchá. Pokud jej chcete získat, musíte nejen pomoci zmíněnému barmanovi, ale také vyhrát závod. Ale ruku na srdce, za tu snahu tahle kráska opravdu stojí.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Mafia 3 Znamení časů navrátíme zašlou slávu Sammyho baru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.