Origins se bude prodávat hůře než Unity, tvrdí Ubisoft

Na tradiční čtvrtletní konferenci mluvil Ubisoft o očekávaných prodejích Assassin's Creed: Origins.

Assassin's Creed: Origins

Assassin's Creed: Origins FOTO: Assassinscreed.ubisoft.com

Během čtvrtletní konference, na níž Ubisoft probíral své finanční výsledky, prezident a výkonný ředitel společnosti mluvili i o tom, jaké prodeje očekávají od svého největšího podzimního trháku.

Guillemot nejprve zmínil, že Assassin's Creed Origins se na E3 ukázalo v dobrém světle, přičemž se dočkal kladné odezvy jak od fanoušků, tak novinářů. Ty zaujala zejména vysoká kvalita hry, zasazení, velikost světa i hlubší RPG systém.

Cílem Ubisoftu prý bylo mnohem více a lépe zaimplementovat RPG prvky, což by zvýšilo celkový potenciál a zájem kupujících. Ten mají zvýšit také chystané přídavky, do jejichž dobré prodejnosti vkládá firma své naděje.

Martinez nakonec dodal, že očekávají větší prodeje než v případě posledního dílu s přídomkem Syndicate. A ač má hra podle nich velký prodejní potenciál, neočekávají větší čísla než v případě předposledního Unity nebo Black Flag. 

img-responsive

Assassin's Creed: Origins | foto: Assassinscreed.ubisoft.com

Předposlední dobrodružství z Francie sice bylo velkým propadákem (co se týče technického stavu), ale na prodejích se to výrazně nepodepsalo. Titul (v součtu s Rogue) vydělal více než 300 milionů dolarů a vyexpedoval 10 milionů kopií. Překvapení roku 2013 zase prodalo více než 11 milionů kusů.

Na konec jen připomeneme, že Assassin's Creed Origins vychází už 27. října na konzolích PlayStation 4, Xbox One a opomenut nebude ani počítač.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Origins se bude prodávat hůře než Unity, tvrdí Ubisoft

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.