Mad Max byl zrušen pro konzole staré generace a vyjde v září tohoto roku

Dnes se doslova roztrhl pytel s daty vydání, nejprve Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, nyní Mad Max. Shodou okolností vyjdou tyto dvě hry v USA ve stejný den, tedy 1. září 2015, do zbytku světa pak hra dorazí o tři dny později. Kromě data vydání se také zrušil vývoj pro konzole staré generace PlayStation 3 a Xbox 360.

Mad Max

Mad Max FOTO: Avalanche Studios

Mnoho nových informací o hře Mad Max, kterou vyvíjí Avalanche Studios, tvůrci akční série Just Cause, se dozvíme v dubnovém čísle magazínu GameInformer, kteří mu zasvětili hodně stránek.

V magazínu bychom se také měli dočíst, proč byl zrušen vývoj Playstation 3 a Xbox 360 verze.  Podle dostupných informací to bylo kvůli tomu, aby se vývojáři mohli více zaměřit na optimalizaci hry pro PC a konzole nové generace.

Zároveň byl představen i bonus pro předplatitele. Pokud si hru předobjednáte, dostanete speciální kit pro auto s názvem The Ripper. Ten bude mít vylepšený V8 motor, lepší výfukový systém, speciální pneumatiky, vyztužené rámy a sportovní odpružení, takže ideální auto to zpustošeného světa Mad Maxe.

Hra vychází 4. září v Evropě na PC, PlayStation 4, Xbox One a Steam OS.   

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mad Max byl zrušen pro konzole staré generace a vyjde v září tohoto roku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.