Starší a hezčí: Mod pro původní Doom výrazně zlepšuje jeho grafiku

Krásná grafika a vylepšené animace. Zahrajte si stařičký Doom ve zbrusu novém kabátku!

Doom

Doom FOTO: Wired

Některé hry přestanou fanoušky bavit už po několika hodinách a komunita kolem nich se rozpadne během několika týdnů. Jiné si pak své příznivce udrží více než 20 let. To je případ stařičkého titulu DOOM, jehož fanoušci nedávno vypustili do světa další zajímavý mód.

Modder s přezdívkou Jekyll_Grim_Payne vydal nejnovější verzi své modifikace s názvem Beautiful Doom. Ten se, jak samotné jméno napovídá, věnuje grafice. Téměř 25 let starému titulu tak vyhlazuje textury či vylepšuje samotné zvukové efekty. Díky výkonu dnešních strojů přidal tvůrce i několik nových animací kouře, lepší animace zbraní a výrazně obměnil bojový systém.

Beatiful Doom obsáhl i některé prvky, které můžeme najít v oblíbeném módu Brutal Doom. Těšit se tak můžeme na úžasné animace krve. Když někoho zabijete, krev se rozstříkne po okolí a začne pomalu  stékat dolů ze zdí. Pokud stoupnete do kaluže krve, začnete za sebou zanechávat otisky.

Ve videu také můžete vidět zlepšené kříšení mrtvých vojáků, přidal nový alternativní BFG útok a ten stávající vyšperkoval o hezčí animace v podobě zelených jisker a blesku.

Chcete si hezčí verzi Dooma zahrát? Stahujte jej pod tímto odkazem.

Témata: Doom | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Starší a hezčí: Mod pro původní Doom výrazně zlepšuje jeho grafiku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.