Na veřejnost uniklo očekáváné datum vydání Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Nebyl by to žádný správný Metal Gear Solid, kdyby se nedostalo na veřejnost něco dřív, než se původně plánovalo. Jeden z uživatelů fóra NeoGAF objevil na herním webu IGN video na jehož konci se ukázal obrázek s údajným vydáním hry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain FOTO: Kojima Productions

Podle konce videa, které už bylo ze stránek IGN staženo, by pokračování Metal Gear Solid série mělo přijít prvního září 2015. Na samotný obrázek, který uživatel s přezdívkou Nibel zachytil, se můžete podívat zde.

Ve videu se vyskytoval otec celé Metal Gear série, Hideo Kojima. „S tímto Metal Gear Solidem, se konečně blížím k ukončení této ságy. Pokud bude někdy Metal Gear série pokračovat, já už u toho nebudu,“ řekl Kojima ve videu. To ale není nic nového, podobné věty říkal už při vývoji předchozích dílů, jak uvedl server pcgamer.com.

Oficiálního oznámení data bychom se měli dočkat na konferenci GDC 2015, která probíhá v těchto dnech.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Na veřejnost uniklo očekáváné datum vydání Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.