Uniklo video ze Zombie modu pro Call of Duty: WWII

Únik samozřejmě zaznamenali i lidé ze Sledgehammer Games a neponechali jej bez povšimnutí.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII FOTO: gamespot.com

Fanoušci jsou právem nadšení, že se vývojáři konečně rozhodli vrátit do 2. světové války. Ještě větší radost jim pak udělala přítomnost oblíbeného Zombie módu, který vás vrhne do boje s padlými vojáky Nacistického Německa. Premiérové záběry měli v plánu tvůrci ukázat na nadcházejícím Comic-Conu, někdo je ale předběhl. 

Na veřejnost totiž unikl trailer, který ukazoval strhující grafiku, koridory a také budovy, v nichž budou hráči odolávat náporu nemrtvých. Video se objevilo na kanálu Glitching Queen a podle očekávání se dočkalo odezvy od samotných Sledgehammer Games (a po několika hodinách bylo samozřejmě odstraněno z důvodu porušení autorských práv).

Ještě v době, kdy byly záběry dostupné, poděkovalo studio za podporu a záhy dodalo, že video ještě není dokončené. Podle Michaela Condreye na něm tvrdě pracují a ve čtvrtek se budeme mít na co těšit.

Na Comic-Conu nás krom samotného videa čekají i nové informace. Zatím víme, že Zombie mód nabídne zajímavý a strhující příběh, jenž bude vyprávět o tom, jak se Třetí říše snažila vytvořit armádu schopnou postavit se Spojencům v posledních fázích války. Jak můžete vidět v přiloženém Tweetu, pokusy to byly dosti masochistické.

Jak tyto pokusy o obnovu zašlé slávy dopadnou se dozvíme 3. listopadu, kdy hra vychází na počítače, PlayStation 4 a Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Uniklo video ze Zombie modu pro Call of Duty: WWII

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.