Nedělní novinky: Nové záběry ze SW Battlefront 2, další hry zdarma s Xbox Live Gold

Star Wars Battlefront 2 nabídne pohled na konflikt z opačné strany. Kingdom Hearts III zase potěší fanoušky Příběhu hraček.

Star Wars Battlefront 2

Star Wars Battlefront 2 FOTO: Origin

Nové video ze Star Wars Battlefront 2

Na výstavě D23 se během konference Disney (podle očekávání) ukázaly nové záběry z největšího podzimního taháku od EA. V něm vývojáři podrobně představují hlavní hrdinku Iden Versio a také její tým. 

Ve videu nazvaném Star Wars Battlefront 2 Behind The Story tvůrci ukazují také reálné předlohy virtuálních postav a některé zbrusu nové záběry. Pokud se na něj chcete podívat, naleznete jej zde:

Star Wars Battlefront 2 vychází už letos v listopadu na PC, PlayStation 4 a Xbox One. 

Square Enix představilo Kingdom Hearts III 

Na konferenci Disney se objevil i Square Enix, který ukázal první gameplay záběry z jejich připravovaného tituly Kingdom Hearts III. Ve videu můžeme vidět známé postavy z Příběhu hraček a objevil  se v něm i Kačer Donald nebo Goofy. 

Svoje nadšení z rozšíření univerza neskrýval ani samotný šéf vývoje Tetsuya Nomura.

„Jsme rádi, že další díl obsáhne svět Disneyovského Příběhu hraček. Fanoušci už několik let po podobném rozšíření volali, tak jim ho dáme. Hra obsáhne originální příběh šitý na míru naší sérii, zatímco hratelnost a zpracování budou sladěné do stylu Toy Story. Buďte pozorní, protože již brzy vám sdělíme více informací."

Kingdom Hearts III vychází příští rok na konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Další hry zdarma s Xbox Live Gold

Majitelé zlatého účtu Xbox Live Gold si nyní mohou aktivovat další hry zdarma. Vlastníci Xbox One můžou sáhnout po akční hře Runbow, kterou lze hrát až v osmi hráčích a pokud tak ještě neučinili, čeká na ně i Grow Up od Ubisoftu. Oba tituly budou dostupné zadarmo až do konce měsíce.

Včera skončila akce pro majitele Xbox 360, během níž si mohli vyzvednout parádní kooperativní střílečku Kane & Lynch 2, Microsoft ale hned přitakal s náhradou. Do 31. července tedy můžete získat Lego Pirates of the Caribbean.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nedělní novinky: Nové záběry ze SW Battlefront 2, další hry zdarma s Xbox Live Gold

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.